About me

Měsíc za mnou :)

28. března 2014 v 22:38 | Little Butterfly
Tak dneska je to měsíc, co mám tehle blog. Bez něj bych to už asi dávno vzdala. Moc děkuju všem co to tu čtou :) A za všechnu podporu. Za ten měsíc jsem zhubla přesně 10 kilo. To není vůbec špatný. Doufám že to tak půjde i dál :) Já to nevzdám. Jsem přece silná holka!

Pozitivní věci mého života

28. února 2014 v 22:13 | Little Butterfly
Snažím se být optimista a tak jsem popřemýšlela o kladech mého života :-) 1.Moje nejlepší kamarádka :) Známe se od školky. Ona je mi oporou ve všem. Můžu jí říct všechno, rozumí mi a vždycky mě pochopí. Bez ní by to nebylo ono. 2.Můj přítel :* Jsme spolu 5 měsíců. Miluji ho jak nejvíc dokážu. Myslím že není potřeba víc slov. 3.Moje malá ségra. Je jí 10. Často mě neskutečně štve ale jinak je to zlatíčko. 4.Moje babička. Nejúžasnější, nejchápavější a nejpohodovější babička na světě. 5.Ubírám na váze :) Je to úžasná věc :)

My story

28. února 2014 v 22:03 | Little Butterfly
Většina lidí si myslí, že jsem vždycky měla jednoduchý život. Ale to není vůbec pravda. I přes všechno pořád věřím lidem a snažím se každému pomoct a nikomu neublížit. V rodině máme neshody. Moje máma je hrozně přísná. Chápu, že se o mě bojí a tak, ale tohle už je opravdu extrém. Prošla jsem si peklem zvaném sebepoškozování. Byla jsem taky šikanovaná. Spolužáci se mi posmívali kvůli nadváze. A doteď občas slýchávám posměšky a urážky. Lidi jsou prostě zlí....
 
 

Reklama