Květen 2014

1st day of ABC

26. května 2014 v 20:37 | Little Butterfly |  Diary
Pořád kašlu na blog..... Mám z toho blbej pocit ale tak nějak nevím co sem psát. A navíc se mi vůbec nechce. Snad se nezlobíte kočky :/ Dneska jsem opět začala s ABC a 400 kcal jsem zvládla i když jen tak tak :) Nebojte, vaše blogy sleduju :)

22.5.2014

22. května 2014 v 20:28 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj holky :) Dneska byl úplně obyčejný nudný den jako všechny ostatní. S jídelníčkem jsem ale spokojená. Vím že se teď blogu moc nevěnuju ale vůbec na to nemám energii.

Snídaně : 2 rýžové chlebíčky (76 kcal)
Svačina : mrkev (65 kcal)
Oběd : vločková polévka (150 kcal)
Svačina : tyčinka fitness (92 kcal)
Večeře : ledový salát s bílým jogurtem (130 kcal)

Dohromady : 513 kcal

21.5.2014

21. května 2014 v 16:19 | Little Butterfly |  Diary
Dneska na pohodu. Ale jsem celá unavená a vyčerpaná. Navíc v tom vedru jsme zase běhali..... Ale zlepšila jsem se, hurá :) Asi začnu jíst 5x denně. Musím se dát nějak dohromady :) A začnu si počítat kalorie abych měla přehled kolik toho sežeru.

Snídaně : activie meruňka (110 kcal)
Svačina : jablko (100 kcal)
Oběd : dušená játra, trochu rýže (250 kcal)
Svačina : 2 rýžové chlebíčky (76 kcal)
Večeře : okurka 300 g + cherry rajčata 150 g (78 kcal)

Dohromady : 614 kcal (to ujde)

Jsem zpět :)

19. května 2014 v 17:31 | Little Butterfly |  Diary
Zdravím vás kočeny :) Tak mě máte zpátky. Nevím jestli jsem někomu chyběla nebo ne, ale to je jedno. Poslední dny za moc nestály ale důležité je že jsem přibrala jenom půl kila. Teď mám toho dost k řešení ale o tom vám povím asi až to sama budu mít v hlavě srovnané. Vaše blogy sleduju pořád, nebojte :) Jídelníček dneska pohodový. Jo a přestávám kouřit.

Snídaně : 2 rýžové chlebíčky
Svačina : nic
Oběd : rajská omáčka, těstoviny
Svačina : trocha cornflakes
Večeře : ledový salát s bílým jogurtem

15.5.2014

15. května 2014 v 16:21 | Little Butterfly |  Diary
Promiňte za neaktivitu :( Váha stávkuje, už nevím co mám dělat. Včera jsem to trochu přepískla tak dneska hladovím. Nevím kdy se zase ozvu. Nejspíš až v pondělí. Řeším teď taky něco důležitého. Doufám že se máte skvěle. Teď už zase musím letět. Tak zatím princezny :*

12.5.2014

12. května 2014 v 21:29 | Little Butterfly |  Diary
Dneska ráno mi ségra s maminkou odjely na školu v přírodě takže mám týden klidu! Hurá! :) A tatínek má celý týden noční takže...... :D žádné párty ale mám prostě volnost. Ovšem musím se srarat o domácnost a vařit taťkovi. To mi ale vůbec nevadí, vlastně to dělám ráda. :) Teď jsem dopekla buchtu aby měl něco sladkého a umyla nádobí :) Konečně jsem se dostala na chvíli k TV. Jo a trochu jsem zhřešila, kamarád mi koupil točenou malinovku.

Snídaně : jablko
Svačina : nic
Oběd : trochu špaget
Svačina : nic
Večeře : zelenina a 2 rýžové chlebíčky

Zjistila jsem, že když se večer pořádně nenajím tak váha dolů nejde. Proto mívám vetší večeře.

Ach jo.....

11. května 2014 v 13:05 | Little Butterfly |  Diary
Co říct.... Včera večer jsem se přežrala. A posledních pár dní si váha dělá co chce. Začnu zase jíst 3x denně a zamakám. Teď mám 76.5........ Sere mě to, jsem nemožná! Pokusím se nezvážit až do čtvrtka. A doufám že ve čtvrtek to nebude tak hrozný.

Snídaně : 3 rýžové chlebíčky
Svačina : nic
Oběd : pečené brambory se zeleninou
Svačina : nic
Večeře : ředkvičky

10.5.2014

10. května 2014 v 20:19 | Little Butterfly |  Diary
Celé dnešní dopoledne jsem se válela v posteli :D Jsem úžasně odpočinutá. Ovšem odpoledne bylo horší :) Nekonečný výlet terénem. Pořád do kopce a z kopce a zase do kopce. Bolí mě nohy. A jsem ráda že už jsem konečně doma. A jak se daří vám?

Snídaně : nic
Svačina : nic
Oběd : 3 lívance s tvarohem a s jahodami
Svačina : nic
Večeře : ředkvičky a cottage sýr

9.5.2014

9. května 2014 v 20:50 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj holky :) Dneska bylo vlastně fajn. Celý den jsem nejedla. Až do večera kdy jsem si něco dát musela aby maminka viděla že něco jím. Teď jsme na chatě. Prší tady a je hnusně ale mě to nevadí protože jsem zachumlaná v posteli s knížkou :)

Snídaně : nic
Svačina : nic
Oběd : nic
Svačina : nic
Večeře : zeleninový salát s mozzarellou light


8.5.2014

8. května 2014 v 15:15 | Little Butterfly |  Diary
Další strašný den. Ráno jsem musela ochutnat tu buchtu co jsem včera pekla. Normální buchta s tvarohem a broskvemi. A odpoledne ta příšerná hádka s mámou. Ach jo. Večeři dneska vynechám. Snad.

Snídaně : 2 kousky buchty
Svačina : nic
Oběd : trocha číny
Svačina : další 2 kousky buchty
Večeře : nic

Jinak váha dneska 75.7 kg. To znamená 3.1 kg za tehle týden. To ujde. Snad to takhle půjde i dál.

FUCK

8. května 2014 v 14:28 | Little Butterfly |  Dreaming
"Pozor mami, uhni!" .... "Jak to se mnou mluvíš?" Surově mě chytla za rameno. "Nech mě." Pokoušela jsem se vykroutit. "Jak to mluvíš s mámou!?" Táta. Ten tu fakt chyběl. "Dejte mi oba pokoj." Jsem podrážděná už od rána. Jak se snažím uniknout zpátky do svého pokoje schytám od něj cestou ještě ránu. "Co s tebou je?" Máma za mnou přišla do pokoje. Krátká výměna názorů. Že jsem prej kráva a chovám se jako děvka. Už ubrečená jí pošlu pryč. "Pojď ke stolu!" "Nechci, nemám hlad" Silou mě dotáhla do kuchyně a div mi nenacpala to žrádlo do krku. Jen trochu číny. Skoro jsem memohla dejchat. A pak se mi zvedl žaludek a málem jsem to vyhodila. Poslala mě do pokoje. Konečně sedím na své posteli. Vytáhnu kružítko a než jím stačím přejet po předloktí vtrhne do pokoje moje sestra. Nestihnu to včas schovat. Běží za mámou. Ale ne, to tady už jednou bylo. Před pár lety. Ale máma si myslí že už to nedělám. Chvíli na mě křičí. Histerka. Sebrala mi kružítko i klíče z nočního stolku. Kdo si tímhle neprošel tak to nepochopí. Nejde o to upoutat na sebe pozornost jak si myslí moje máma. Ani o to dělat to abych někoho naštvala, jak si myslí táta. Jde o tu bolest. Potřebuju cítit bolest. Tak silnou aby zastřela všechno ostatní a aby se mi z očí přestaly hrnout slzy a abych přestala vzlykat. Ten pocit beznaděje. Když nemůžu přestat brečet a vím že mi nic jiného nepomůže. Ale nemám nic po ruce. Co takhle zuby? To snad bude stačit. A už je to tady. Je to jako euforie. Obrovská osvobozující bolest která mě náhle prostoupila. Cítím ji až v prstech na nohou a nedokážu myslet na nic jiného. Jako by najednou všechno přestalo existovat. A o to právě jde. Jenže tuhle krásnou bolestivou chvíli zkazí máma která opět vtrhla do pokoje. "Co si to zase provádíš? Půjdeš na psychiatrii! Vždyť jsi blázen." Skvělý. Moje máma si o mě myslí že jsem blázen. "Dělej! Zmlať mě! Dělej. Udělej to jako vždycky. Flákni mi jednu po hubě!" Chtěla jsem aby to udělala. Ale ona tam jen stála a koukala na mě. "Proč to sakra děláš?" Byl to zvláštní pocit když jsem seděla na posteli a ona přede mnou klečela. Brečela jsem a celá jsem se klepala a křičela jsem ať mě nechá být. Ona mě držela za zápěstí a nechtěla mě pustit. A pořád se mě na něco ptala a střídavě na mě křičela a nadávala mi a pak zas brečela. "Prosím nech mě! Prosím!" Křičela jsem tak hlasitě že to museli slyšet i sousedi. "Co se s tebou děje?" "Vlastní matka mě nenávidí. To se děje." Zvedla se a odešla.

7.5.2014

7. května 2014 v 18:47 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj holky. :) Tak dnešní detox jsem zatím zvládla. Žádné kouření, ani jedna žvýkačka. Tak snad to vydržím i večer. Ale bolí mě hlava..... Odpoledne jsem si celkem schrupla když jsem přišla ze školy ;D Ovšem od včerejška se váha ani nehla. Ale tomu se nedivím, vždyť jsem žrala jak utržená ze řetězu. Doufám že i vám se daří. :)

6.5.2014

6. května 2014 v 16:20 | Little Butterfly |  Diary
Ahojte kočky :) Dneska jsem možná trochu polevila ale nevyčítám si to, protože zítra je na programu detox. Snad to zvládnu. Ráno jsem byla u zubaře. Všechny zoubky v pořádku. A koupila jsem si 85% čokoládu. To je to nejlepší na zahnání chutí. Ráno 75.9 kg, sláva :) Náladu mám na nic ale to se zlepší :)

Snídaně : pomeranč
Svačina : nic
Oběd : rýžový nákyp (snědla jsem docela hodně)
Svačina : čtvereček čokolády
Večeře : zeleninový salát s cottage sýrem


5.5.2014

5. května 2014 v 17:21 | Little Butterfly |  Diary
Je mi na nic. Na nic. Směruje to k rozchodu. Dneska jsem se hystericky rozbrečela před mámou. A dala jsem si kousek dortu k večeři :( Jen doufám že už nic dalšího nesním. Nemůžu! Nemůžu si dát! Ten dort si nevyčítám. Teda snažím se. A nic dalšího už si prostě nedám! Vytáhnu starý triky jak zahnat chutě. A budu doufat že zítra ráno váha neukáže vetší číslo než dnes.

Snídaně : jahody
Svačina : nic
Oběd : kuřecí plátek s nějakou omáčkou a trocha těstovin
Svačina : nic
Večeře : dort

Edit : když ten dort šel ven, už to tak skvělý nebylo. Holt když jsem pitomá a žeru tak si potom zasloužím trpět u tý záchodový mísy.....

Všechno je v hlavě

4. května 2014 v 20:20 | Little Butterfly |  Dreaming
Tuhle větu mi řekl můj učitel. Mimochodem je to skvělej učitel. Jeden z mála se kterým se dá i povídat. A tak nějak většinou i chápe moje problémy. Řekl mi to při běhání. Říkala jsem : "Já už fakt nemůžu" a on mi řekl že všechno je to v mojí hlavě. A už ten den jsem pochopila že měl zase pravdu. Všechno je to jen v hlavě! To jestli uběhnu bez zastavení kilometr, to jestli udělám 50 sedlehů najednou, to jestli vydržím hladovět, to jestli dokážu odmítnout svoje oblíbené jídlo. A proto přestaňme říkat "nemůžu" protože není žádné nemůžu! Dokážeme všechno když chceme! A my přece chceme. Všechny chceme být dokonalé. Ať už pro nás dokonalost znamená mít 60 kilo nebo 40. Pokud budeme přesvědčené že to chceme tak to dokážeme. Dokážeme nemožné. Vytřeme všem zrak. Oni se budou ještě divit. A budou závidět! My to musíme zvládnout. Nesmíme to vzdát. A dojdeme až do cíle. Třeba pomalu, ale dojdeme.

4.5.2014

4. května 2014 v 16:30 | Little Butterfly |  Diary
Co dnes? Úděsná hádka s přítelem. Opět. Už je to na denním pořádku. Pak zase omlouvání a snad jsme v pohodě. Ale už mě to unavuje. Dala jsem si večeři hodně brzo (ve čtyři) tak doufám že vydržím už nic nejíst.

Snídaně : jahody s odtučněným tvarohem
Svačina : nic
Oběd : kousek zapečených těstovin
Svačina : nic
Večeře : zeleninový salát s kouskem hermelínu

3.5.2014

3. května 2014 v 17:27 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj kočky :) Dneska jsem měla pohodový den. Nikam jsem nemusela, nikdo mě neotrtavoval. Četla jsem si, koukala na filmy, cvičila, vařila a taky jsem koukala na pořad Můj život s nadváhou. Mám 77.2 kg :) To je moje nejnižší váha :)

Snídaně : opražené ovesné vločky s kokosem a slunečnicovými semínky
Svačina : nic
Oběd : přírodní krůtí řízek
Svačina : nic
Večeře : cuketové placičky


20 faktů o mě

2. května 2014 v 21:08 | Little Butterfly |  Dreaming
1. Jsem holka
2. Je mi 15 let
3. Bydlím s rodiči a mladší sestrou
4. Jsem pro ana
5. Už dlouho se snažím zhubnout
6. Jsem hrozně líná na cvičení
7. Čaj a kávu musím mít hodně sladké (proto si kupuju sladidla)
8. Ráda píšu na svůj blog
9. Jablka nejsou zrovna mojí top potravinou ale jím je protože to je často jediné ovoce které najdu u nás doma
10. Skoro každý den si do školy kupuju sodovku v bille za 4 koruny (šetřím)
11. Mám přítele se kterým to poslední dobou moc neklapalo. Nicméně ho miluju už 7 měsíců
12. Mám neustálé rozpory se svojí mamkou :(
13. Rodina mě v hubnutí zrovna nepodporuje
14. Ve škole mám nadprůměrný prospěch
15. Právě čtu Osvícení od Kinga
16. Můj oblíbený film je Charlieho malá tajemství nebo Poslední píseň
17. Kouřím
18. Dřív jsem měla problémy se sebepoškozováním
19. Jsem vyrovnaný člověk, optimista
20. Chci zhubnout ať to stojí co to stojí

2.5.2014

2. května 2014 v 17:32 | Little Butterfly |  Diary
Zdravím vás opory moje :) Včera jsem zvládla detox. Až na ty cigarety. Ale přísahám že jsem byla tak nervní že jsem prostě musela. Ale za celý den ani jediná žvýkačka! Za to jsem na sebe hrdá. Odměnou mi byl 800 gramový úbytek na váze. Dneska bylo taky fajn :) Ale ráno mi bylo hrozně blbě a cestou do školy se mi slušně motala hlava. Dokonce jsem přemýšlela že to otočím a půjdu domů. Ale když jsem si dala žvejku, napila se a spolkla prášek na bolení hlavy bylo mi líp. Potom asi kilometr a půl běhu. Nějaké to rozběhání a potom kilometr na čas. 6 minut?? No tak to je hrůza. Naštěstí to budeme kvůli pár slepičkám co běželi kolečko navíc běhat znovu. Musím se zlepšit. Ale běžela jsem bez zastavení celou dobu. To je na mě výkon. A musím říct že se mi běhá mnohem líp než minulý rok s dvaceti kily navíc. Odpolko jsem trochu posilovala ale ne moc. To ještě napravím. Přeju všem hodně štěstí při hubnutí i v životě :*

Snídaně : bílý jogurt
Svačina : nic
Oběd : kovbojské fazole (nebo něco podobného)
Svačina : nic
Večeře : 2 vajíčka na tvrdo

Nový měsíc, nový začátek, nová naděje

1. května 2014 v 11:13 | Little Butterfly |  Diary
Ahojte princezny. Co bych měla říct o včerejšku? Děs a hrůza. Do večera bylo vše ok, ale pak jsme vyrazili s přáteli oslavovat čarodějnice a dopadlo to úděsně. Samé jídlo, alkohol...... No, co vám budu povídat. Poslední dobou jsem se nesnažila tak, jak bych měla. Ale s novým měsícem mi zase svitla naděje. Minulý rok 1. Května jsem začala hubnout a zhubla 12 kilo. Chtěla bych to zopakovat. A tak jsem si vymyslela pár pravidel, které budu OPRAVDU dodržovat.

1. Dvě kila za týden! Jelikož dneska je čtvrtek budu se vážit každý čtvrtek. Dneska to je 78.8. Ani se nedivím po tom včerejšku. No, uvidíme příští čtvrtek.

2. Každou středu detox. Neznamená jen hladovku. Znamená to den bez kávy, čaje, žvýkaček. Budu se snažit vynechat i cigarety.

3. ŽÁDNÉ přežery o víkendech. To je totiž můj největší nepřítel. Dalších několik dní potom jen schazuju co jsem přibrala za jeden žrací den. Vymyslela jsem dohodu. Pokud víkend zvládnu, v pondělí se odměním třeba v podobě sladkosti ke svačině.

4. Třikrát týdně si pořádně zacvičit. Jinak každý den aspoň posilko.

Prosím držte mi všechny palce ať to zvládnu. :)