Duben 2014

29.4.2014

29. dubna 2014 v 18:46 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj broučkové :) Dnešek byl docela fajný, doufám že i vám se daří. Dopoledne byla nějaká školní akce. Byla jsem pořadatel a tak jsem se dost organizačně naběhala. A to nepočítám tu cestu tam a zpátky. Odpoledne ještě návštěva u babiček. Úspěšně jsem odolala všemu jídlu :) Jo a včera jsem si opět hrála se vzhledem blogu :) A navíc mám už i instagram, tak mě sledujte a já budu přidávat střípky mého života ve fotkách :)

Snídaně : 1 kousek buchty s meruňkami (původně bylo v plánu jablko, ale vím, že bych té buchtě odpoledne neodolala a navíc vypadala fakt lákavě)
Svačina : nic
Oběd : špagety
Svačina : nic
Večeře : salát (okurka, rajče, cottage sýr)

28.4.2014

28. dubna 2014 v 16:59 | Little Butterfly |  Diary
Dneska hodím jen jídelníček protože nějak nemám co psát.

Snídaně : jablečné raciolky 5 koleček + bílý jogurt
Svačina : nic
Oběd : kousek sekané
Svačina : nic
Večeře : malý krajíček chleba se sýrem + okurkový salát


27.4.2014

27. dubna 2014 v 17:32 | Little Butterfly |  Diary
Dneska to po včerejšku chtělo napravit a myslím že se mi to docela povedlo :) Ale umírám nudou už od rána :/ Jinak asi končím s rýžovýma chlebíčkama protože mě nezasytí a mají vysoký glykemický index :)

Snídaně : nic
Svačina : nic
Oběd : fazolový guláš
Svačina : nic
Večeře : zeleninový salát

26.4.2014

26. dubna 2014 v 9:45 | Little Butterfly |  Diary
Ranní váha 77.3 kg. O 700 gramů méňe, yes :) Dneska zase jedu na chatu. Tak aspoň doufám že půjdeme na nějaký pořádný výšlap. Musím si s sebou vzít nějaké učení abych si vylepšila průměr z fyziky. V pondělí píšeme opakovací písemnou práci. A taky musím vypracovat nekonečně dlouhý pracovní list z chemie. Nenávidím učení. To je taky důvod proč jsem nechtěla na gympl i když vím že by mě vzali s přehledem.

Snídaně : malé jablko
Svačina : nic
Oběd : pohankové placičky se zelím
Svačina : 4 rýžové chlebíčky
Večeře : grilované krůtí maso + krajíc chleba + zelenina

No, tak to jsem nezvládla....... :/ Nakonec jsem k té "malé" večeři ještě něco přidala a pak to šla všechno vyzvracet. Aspoň mám lepší pocit.25.4.2014

25. dubna 2014 v 14:33 | Little Butterfly |  Diary
Nějak už svému tělu nerozumím. Dva dny jsem skoro nejedla (jeden den hladovka a druhej jenom trochu oběda) a váha neklesla ani o gram. Zato včera jsem jedla prostě víc, viz. včerejší jídelníček, a dokonce jsem žrala pizzu a ráno skoro o kilo míň. Nechápu to. Asi budu častěji jíst pizzu. Dělám si prdel :D ale budu papkat aspoň třikrát denně :) Jo a pozor, dneska o tělocviku jsem dobrovolně běhala. Holky hrály fotbal a to mě nebaví tak mi učitel dovolil jít si zaběhat :) Mám z toho radost i když to nebyly ani 2 kilometry.

Snídaně : 2 rýžové chlebíčky
Svačina : nic
Oběd : škubánky s mákem (ach jo, proč mi to v té jídelně dělají?, ale snědla jsem minimum)
Svačina : nic
Večeře : nálož zeleniny + kus čokolády

24.4.2014

24. dubna 2014 v 20:00 | Little Butterfly |  Diary
Co bych tak řekla o dnešku :) Vlastně fajn den. Nic moc učení ve škole a usmíření s miláčkem. To má za vinu tu večeři ale i tak to není tak zlé :) A mě dneska nic náladu zkazit nemůže. Ani nějaká pizza :) Dokonce jsem si dala docela do těla :)

Snídaně : trocha bílého jogurtu + půlka jablka
Svačina : nic
Oběd : raciolky fit snack sýrové
Svačina : nic
Večeře : čtvrtka pizzy (to byla taková slast, bože jak já miluju pizzu)


23.4.2014

23. dubna 2014 v 18:08 | Little Butterfly |  Diary
Dnešek? Celý den hrozná tréma. Vystoupení v divadle, školní akce, zpěv. Dopoledne před celou školou, odpoledne před veřejností. Před chvílí jsem přišla. A taky jsem si byla pro občanku. Na tý fotce vypadám děsně. Naštěstí jsem z těch nervů neměla ani chuť jíst. Měla jsem jen rizoto k obědu, jenom trochu. Teď bych si sice něco dala, ale nedám. :)

Včera jsem našla necelý rok starý deníček kam jsem si psala jak mi šlo hubnutí :) Docela mě to ohromilo.
1.5.2013 ....... 104 kg
15.6.2013 ....... 92 kg
To je 12 kilo. Woooow! Docela mi to šlo. Potom moje zápisky skončily. Vím jen že potom jsem jen střídavě hubla a přibírala. A teď jsem začala znova i s blogem, s kterým to jde snadněji. Jste mi oporou holky :)

22.4.2014

22. dubna 2014 v 18:15 | Little Butterfly |  Diary
Včera to byla tragédie. Společná snídaně i oběd, návštěva babiček, do toho měl táta narozeniny takže dort a chlebíčky. Navíc totální nervy takže jsem sežrala i toho čokoládovýho zajíce od babči. S přítelem máme "pauzu". :( Jsem totálně v háji..... Aspoň dneska mám ze sebe dobrej pocit. Hladovka celý den. Abych to napravila. Taky jsem nakupovala. Džíny, tričko, pudr a deodorant. :) Udělala jsem si po dlouhé době radost.

Jo a málem bych zapomněla, jsem přijatá na školu :)


20.4.2014

21. dubna 2014 v 8:29 | Little Butterfly |  Diary
Ráno byla váha stejná jako předešlý den, přestože jsem večer předtím zvracela. Měla jsem v plánu trochu máknout. Takže vlastně hladovka. Ale pila jsem bílé víno. Mohlo to být tak 300 kcal. Ale nejspíš to nevadilo neboť váha klesla o půl kila. To víno je taky důvod proč píšu až dneska. Jak jsem nic nejedla a na prázdný žaludek pila alkohol tak mě to nějak zmohlo a večer jsem domů přišla v zajímavém stavu a rovnou jsem se plácla do postele. :)

Navštívila mě MIA

19. dubna 2014 v 23:25 | Little Butterfly |  Diary
Mii jsem se vždycky tak nějak bála. Přišlo mi to hnusný, nechutný a odporný. A navíc vím jak to škodí tělu. Nevím jestli jsem změnila názor, nebo to bylo jen ze zoufalství. Vlastně to není poprvé. Už minulý pátek jsem zvracela. Tehdy to ale bylo příjemnější protože jsem žrala spíš sladké. Tentokrát to přišlo v 11 večer. Poslední dobou jsou pro mě večery dost těžký a málokdy se udržím. Nevím co se se mnou děje. Zase jsem se přejedla. Udělalo se mi těžko a tak mě napadlo jít se prostě vyzvracet. Dala jsem si vlasy do gumičky, pustila vodu aby to nebylo slyšet a strčila si do krku kartáček. Fuuuuj. Ještě teď to cítím. Štve mě že zvracím po hrozně malých částech. Nešlo to ven všechno. Ale i tak je mi mnohem líp. A hlavně si to tolik nevyčítám. A beru to i jako pokrok. Když jsem se kdykoli dřív chtěla vyzvracet, nikdy to nešlo. Teď už to jde. Nebudu to dělat často, slibuju. :) Snad mě neodsoudíte.

19.4.2014

19. dubna 2014 v 17:18 | Little Butterfly |  Diary
Celý den hrozná nuda. A úklid. A filmy. A vaření. A zase nuda. Ráno 78,8 kg. Za to jsem ráda. A nijak zvlášť jsem nežrala.

Snídaně : nic
Svačina : nic
Oběd : špagety
Svačina : nic
Večeře : viz. obrázek

A takhle nějak jsem přežila den. Akorát jsem skoro vůbec nepila. A teď si zase dopřávám mňamku k večeři. :)

PS : Co byste tu uvítali za články, témata atd? Byla bych moc ráda kdybyste se vyjádřili. :)


xxx

19. dubna 2014 v 14:25 | Little Butterfly |  Dreaming
Ležím na posteli. Jednu nohu nataženou, jednu skrčenou. Nevím co mám dělat. Kdybych tady aspoň byla sama. Cvičila bych. Ale takhle to nejde. Mám nezvykle plný žaludek. A to jsem snědla jen trochu špaget. No, vlastně možná víc než trochu, asi třetinu toho, co snědla moje máma, třetinu normální porce. Nemám do čeho píchnout. Už od rána se zabývám nicneděláním. Nemám nikoho s kým bych vyrazila ven. A přítel? Prej teď potřebuje čas aby si vyřešil svoje problémy. Později asi půjdu nakupovat. Potřebuju pudr. A nějaké legíny. Možná si ještě něčím udělám radost. Ale moc peněz nemám. Asi to znáte. Vydolovat něco z maminky je nadlidský výkon. Když si lehnu na bok, nahmatám si kyčelní kost. Je to nádherný pocit. Pořád dokola si tam musím sahat. A stále nad něčím přemýšlím. Třeba kam se kila ztrácí přes noc. Obvykle mám ráno mnohem nižší váhu než před spaním. Nechápu to. Teď jdou kila dolů tak nějak lehce. Jako na začátku. Každým dnem je číslo na váze nižší o 600-1000 gramů. Někdy i o víc. A to se nějak extra nepředřu. Mám se k něčemu přiznat? Včera večer v devět jsem to nevydržela a musela něco sežrat. Mohlo to být tak 250 kcal. A stejně jsem se probudila o kilo lehčí než předešlé ráno. A to jsem ani necvičila. Vlastně už si nepamatuju kdy jsem pořádně cvičila naposled. A někdy zase celý den nesním skoro nic, třeba okolo 200 kcal, a váha neklesne ani o píď. Je to všechno nějak zamotaný. A co mi ana vzala? Mám horší pleť. Suchou a občas mám i zvláštní pupínky. A to jsem nikdy na akné netrpěla. Mám strie. Ach jo. Měla jsem je i dřív ale jen trochu. Teď je to znát mnohem víc. A ještě jedna věc. Že se mi zmenšily prsa mi nevadí, spíš naopak. Ale teď už je nemám ani zdaleka tak pevný jako jsem mívala. Štíhlost si vybírá svou daň. Ale i přesto nehodlám přestat!

18.4.2014

18. dubna 2014 v 16:37 | Little Butterfly |  Diary
Dnešek byl tak průměr. Ale spíš lepší průměr. :) Celý den jsem doma, ale asi za hodinku odcházím za kamarádem.

Snídaně : Rajče
Oběd : vepřové maso na mrkvi (nesnědla jsem moc protože to byl hnus)
Svačina : Kousek okurky
Večeře : 2 kostičky čokolády (ano, vím že jsem neměla)

A dneska ještě jedna maličkost na zlepšení nálady. :) Moje hodinky které jsem dřív zapínala na třetí dírku jsou mi velké i když je zapnu na první (na tu nejmenší velikost) ;)17.4.2014

17. dubna 2014 v 18:55 | Little Butterfly |  Diary
Čaute princezny :) Dneska to bylo fajné. Celý den jsem nic nejedla. Jen večer jsem si trochu dopřála. Zeleninový salát s mozzarelou :) Byl teda mňamózní :) Neměla jsem hlad ani moc velké chutě ale chtěla jsem se odměnit za to, jak mi to dneska šlo. Určitě se budu snažit i dál. Jdu vás oběhnout holky :*

PS: Možná jste si všimli změny vzhledu. :) Nudila jsem se a chtělo to vylepšit ♥

16.4.2014

17. dubna 2014 v 9:26 | Little Butterfly |  Diary
Ahoj holky! :) O včerejšku píšu až dneska páč jsem přišla domů asi ve dvě a rovnou jsem se plácla do postele. :) Co bych vám tak pověděla.... Den se zdál být v pohodě. Snědla jsem jen 1 bramborový knedlík a trochu zelí k obědu. Ale večer jsem byla s přítelem a objednal pizzu, opět. A měla jsem 3 kousky. O to víc se divím že dnes ráno jsem vážila celkem o dost míň než včera. Přišla jsem na to, že to, co jsem za 4 dny žraní přibrala jsem za 2 dny skorohladovky zase shodila. Na jednu stranu jsem ráda že to dopadlo takhle, na druhou mě štve že je zase další týden v pytli.


15.4,2014

15. dubna 2014 v 19:55 | Little Butterfly |  Diary
Po dlouhé době normální den. Jedla jsem jen oběd. Asi půl talíře číny. A nějaké kalorie z pití. Ta limča má asi 1 kcal na 100 ml. Takže jsem se snad vzpamatovala :)

14.4.2014

14. dubna 2014 v 18:46 | Little Butterfly |  Diary
Ahojte princezny. Omlouvám se za neaktivitu. Moje hubnutí krachlo :( Musím se zase dát nějak do kupy. Mám hrozný depky, pomoc :( Tak jo. Pokusím se zítra zabrat. Držte mi palce.

11.4.2014

11. dubna 2014 v 16:37 | Little Butterfly |  Diary
Ladies dneska trochu žravá. Cca 500 kcal. A zítra to nejspíš lepší nebude. Nevyhnu se obědu ani večeři. Grrrrr

10.4.2014

10. dubna 2014 v 20:01 | Little Butterfly |  Diary
Dneska další fajnový den. :) Až teď mě rozbolela hlava.

Snídaně : kávička
Svačina : kousek müsli tyčinky, kousla jsem si od kamarádky
Oběd : asi jedna brambora? Ďobla jsem do oběda
Večeře : kousek okurky a pár cherry rajčátek


Super day

9. dubna 2014 v 20:38 | Little Butterfly |  Diary
Dneska byl fakt úžasnej den :) Nebyla jsem ve škole protože jsem jela na jednu soutěž, no to je jedno. Miláček jel se mnou. Cestou zpátky jsme se stavovali v Praze. Koupil mi hodinky a zaplatil gelové nehtíky. Navíc jsem snědla jen okolo 200 kcal. Takže skvělý :) Jen ke cvičení se už nedostanu, teď jsem přišla, jsem unavená a mám ještě práci, takže..... To mi ale náladu nezkazí :)

8.4.2014

8. dubna 2014 v 17:06 | Little Butterfly |  Diary
Dneska už pohoda :) Nějak jsem se posbírala. Jedla jsem jen kuřecí játra a půlku papriky. Možná si dám ještě kousek okurky? Nevím. Dokonce jsem se donutila cvičit :)Grrrrr......

7. dubna 2014 v 21:37 | Little Butterfly |  Diary
1. Od sobotního večera mám prasklou obrazovku na tabletu. Miláček nedával pozor. V hlavě jsem ho za to nejmíň třikrát zabila.
2. Nevím jestli nejlepší kamarádka je pořád nejlepší kamarádka. Říkala jsem jí že mi bude hrozně chybět až bude bydlet na intru a že se nebudeme vídat. Ona řekla že si zvyknu a najdu si jiný kamarády.
3. Posrala jsem si známky.
4. Posrala jsem dietu.
5. Včera mi volal kluk mojí nejlepší kamarádky. Brečel. Uklidňovala jsem ho. Pohádali se kvůli tomu, že si ta moje kamarádka psala s bývalým a psala že ho má ráda, chybí jí a říkala mu brouku.
6. Vztah mi moc neklape. Přesněji řečeno nejsem šťastná.
7. Přítel měl pracovní úraz. Naštěstí to není nic vážného, ale byla jsem s ním 3 hodiny v nemocnici. Nervy......

Omlouvám se. Vím že to asi nikoho nezajímá, ale potřebovala jsem se vypsat. Tohle je sedm věcí co mě momentálně trápí.

Kopněte mě do hlavy

7. dubna 2014 v 16:32 | Little Butterfly |  Diary
K dnešku můžu říct jen, že to za moc nestálo. Žádnej extra přežer, ale podle mých představ to zdaleka nebylo. Měla jsem jídlo rozvrhnuté na celý den, ale nevydržela jsem. Blbou náladu mám už od rána protože číslo na váze zase nekleslo. Jenže tímhle stylem už neklesne nikdy. Kde je moje vůle? To jsem opravdu tak neschopná? Asi jo. Prosím přimějte mě někdo abych se dala dohromady. Prosím.

6,4.2014

6. dubna 2014 v 19:28 | Little Butterfly |  Diary
Včerejší hladovku jsem vydržela bez větších problémů a dneska jsem začala s tím kuskusem. Takže jsem papkala celý den jen kuskus a 4 ředkvičky. Asi 300 kcal dohromady. Musím se dokopat k tomu, abych začala víc cvičit. Ovšem dneska ráno váha ukazovala 80.5 kg takže trošku neúspěch. Ale to se spraví. Teď jdu oběhnout všechny spřátelené pro ana princezny :)

Zlej sen

5. dubna 2014 v 11:53 | Little Butterfly |  Diary
Můžu vám říct snad jen že včerejšek jsem totálně posrala. Nažrala jsem se tak, až mi bylo špatně. Nebudu se o tom moc rozepisovat. Ale dneska chci hladovět. Musím vymyslet něco abych nemusela jíst oběd a pak už to půjde. Zítra chci dát hladovku taky. A od pondělka tři dny budu jen na kuskusu :) za zkoušku to stojí.

Třetí cíl za mnou :)

3. dubna 2014 v 16:38 | Little Butterfly |  Diary
Táák :) Dneska ráno jsem měla docela radost z čísla, které ukazovala váha, protože další cíl je za mnou :) Taky už mi 3 lidi řekli, že jsem zhubla :) Z toho jsem dost nadšená. Jídelníček dneska v pohodě.

Snídaně : Ovofit (100kcal)
Oběd : Kukuřičné chlebíčky (100kcal)
Svačina : 4 ředkvičky
Večeře : Asi dám zeleninku :)

Takže se vlezu do 300 kcal, s čímž jsem spokojená :) Nevím jestli zítra něco napíšu. Jedeme totiž odpoledne na chatu. Ale jídelníček vím asi předem. Oběd : Treska v těstíčku + večeře : Grilované kuřecí (nebo jiné) maso a zelenina. Tak držte palce ať mám o víkendu pevnou vůli.

2.4.2014

2. dubna 2014 v 15:12 | Little Butterfly |  Diary
Takže váha už se neštěstí pohnula. :) Dneska ráno 80.5 kg. Takže v nejbližší době (možná už zítra) očekávám zdolání dalšího cíle :) No, dneska k jídlu....

Snídaně : kukuřičný chlebíček (20kcal)
Svačina : müsli tyčinka (70kcal)
Oběd : byl hnus, ale dávali rajčatový salát, mňam (do 50 kcal)
Teď : jsem to pokazila a dala si dva (i když malé) kousky štrůdlu. Sakriš, to jsem neměla. Netuším kolik to mohlo být kalorií.
Večeře : vzhledem k mému hříchu, který popisuju výše, na večeři nemám nárok.

No, dneska zatím docela nudný den. Ale hráli jsme ve škole florbal. Asi 15 minut jsem byla ve hře, museli jsme se střídat. Doufám že jsem 300 kcal moc nepřešvihla. Teď si udělám nehty, budu studovat a potom posilovat. Pořád mám kašel a příšernou rýmu.....

Thinspo before and after

1. dubna 2014 v 20:32 | Little Butterfly |  Dreaming

1.4.2014

1. dubna 2014 v 19:32 | Little Butterfly |  Diary
Tak včera i dneska to bylo na pohodu. Rozhodla jsem se posunout se dál a každý den sníst o 100 kcal méně :) Takže včera 300 a dneska jen 200 kalorií. Cvičím jakž takž dobře, i když bych asi mohla víc, ale..... Ovšem číslo na váze se asi zaseklo, což mě dost štve vzhledem k tomu že se tak snažím a žeru fakt málo. No uvidíme, ještě tomu pár dní dám šanci, ale jestli se to nehne budu fakt nasraná :D a nasadím úplnou hladovku. Fakt že jo :)